V listopadu si můžete nechat bezplatně spočítat dluhy v exekuci.

Vážení klienti, milí čtenáři, pakliže vás trápí dluhy, můžete se po celý listopad 2022 obracet o radu na bezplatnou poradenskou telefonní linku 800 700 880 společnosti KRUK Česká a Slovenská republika. Své dotazy můžete také směrovat na webovou poradnu nasedluhy.cz. Společnost KRUK se specializuje na správu pohledávek finančních ústavů a korporátní klientely, jejími klienty jsou komerční banky, telefonní operátoři, pojišťovny, poskytovatelé energií a další.

V případě, že si nejste jisti, zda je proti vám vedena exekuce a v jaké výši, můžete si v listopadu bezplatně požádat o výpis z Centrální evidence exekucí prostřednictvím projektu kolikmam.cz. Obvyklá cena výpisu činí podle webových stránek projektu 40 Kč.

Bezplatné služby mohou letos využít rovněž občané Ukrajiny, kteří potřebují poradit s financemi v prostředí České republiky. Dozví se, jaké zde mohou mít výdaje v souvislosti s výdaji za děti a bydlení a současně na co si mají dát pozor, pokud by si chtěli vzít půjčku.

Hlavním partnerem projektu Den bez dluhů je Úřad práce, podílejí se na něm také neziskové organizace, jako jsou Asociace občanských poraden, Charita ČR, Rubikon Centrum, Dětské krizové centrum NOMIA, Slezská diakonie, Vzdělávací a komunitní centrum Integra, Diakonie ČCE a Filozofická fakulta Univerzity Hradec Králové.

Mgr. Petr Jezdinský, právník (s využitím KRUK a mesec.cz)

Mgr. Jaroslav Oborný, realitní specialista

Aktuální články k výkupům nemovitostí

Výkup nemovitostí v Praze a blízkém okolíVýkup nemovitostí při nemožnosti splácet hypotékuVýkup nemovitostí v exekuciSlužby pro klientyGDPRPoučení pro spotřebitele

Spolupracujeme s realitní a advokátní kanceláří JURIS REAL, spol. s r. o.

Top