Výkup nemovitostí v exekuci

Vážení klienti, už 20 let obchodujeme s nemovitostmi, a to včetně těch, které se nacházejí v exekučním řízení. Prodej reality v exekuci přitom není pro laika, který nedisponuje základními právními znalostmi občanského zákoníku, občanského soudního řádu, resp. exekučního řádu, právě jednoduchý. Nicméně právě díky bohatým zkušenostem z prodeje zatížených imobilií, dokážeme najít kupce, který bude ochoten koupit Vaši exekučně zatíženou nemovitost!

Nástin řešení: Zajistíme klienta, který bude mít zájem o koupi Vaší reality. Před samotným prodejem zatížené nemovitosti osobně vyplatíme dlužnou částku za exekuci. Tím se odstraní blokace v katastru nemovitostí. Posléze již může dojít k podpisu kupní smlouvy, která bude sepsána renomovaným právníkem. Můžeme Vám vyplatit i adekvátní finanční zálohu.

Jestliže máte zájem o naše služby, neváhejte nás nezávazně a zcela zdarma kontaktovat. Na základě bohaté praxe Vám zdarma poradíme nejvhodnější variantu řešení problému.

Díky zkušeným advokátům jsme schopni vyřešit i komplikované právní záležitosti spojené s výkupem nemovitostí. Pokud budete mít proto zájem, zajistíme Vám i další právní služby.

Dotazy Vám velmi rádi zodpovíme na tel: 603 278 555. Zavolejte, je to zdarma a nezávazné! Více informací k problematice výkupů nemovitostí v exekuci naleznete na ExpresVykup.cz

Mgr. Jaroslav Oborný, obchodník s nemovitostmi a realitní specialista

Mgr. Petr Jezdinský, podnikový právník

 

Kontaktujte mě!

Nejsme bezplatnou právní poradnou!

tel.: +420 603 278 555
e-mail: oborny@gmail.com

Mgr. Jaroslav Oborný
Šrobárova 2100/49
130 00 Praha 3 - Vinohrady

IČ: 45707596

Vytvořit jiný kód
xx
Odeslat dotaz

Aktuální články k výkupům nemovitostí

Výkup nemovitostí v Praze a blízkém okolíVýkup nemovitostí při nemožnosti splácet hypotékuVýkup nemovitostí v exekuciSlužby pro klientyGDPRPoučení pro spotřebitele

Spolupracujeme s realitní a advokátní kanceláří JURIS REAL, spol. s r. o.

Top