Pomohli jsme při výkupu nemovitosti Martině.

Vážení klienti, milí čtenáři, na začátku března jsme pomohli s lidským přístupem mj. s tímto případem spojeným s výkupem nemovitosti v Praze Karlíně. Nutno dodat, že pan Mgr. Jaroslav Oborný přitom dlouhodobě a úspěšně pomáhá občanům výkupy nemovitostí při nesnázích se zadluženými realitami.

V této aktualitě si krátce přiblížíme jeden velmi komplikovaný osud člověka, kterému naše společnost pomohla. Závěrem této anotace pouze uvádíme, že křestní jméno klienta je s ohledem na ochranu osobních údajů, resp. GDPR vymyšlené. V krátkosti pouze uvádíme, že se jedná o bezbrannou ženu v invalidním důchodu, kterou opustil manžel. Paní Martině (50) příslušelo vlastnické právo k bytu v Praze-Karlíně a vzhledem k několika finančním závazkům nám nabídla nemovitost k výkupu. Od paní Martiny jsme po prohlídce bytu obdrželi plnou moc k vyřízení všech závazků, které jsme postupně vyplatili z vlastních prostředků. Následně jsme po dohodě o kupní ceně přistoupili k podpisu kupní smlouvy. Po zapsání nemovitosti v katastru nemovitostí jsme zbylou část kupní ceny v souladu s kupní smlouvou a taktéž smlouvou o advokátní úschově vyplatili na účet paní Martiny.

Mgr. Petr Jezdinský, právník

Aktuální články k výkupům nemovitostí

Výkup nemovitostí v Praze a blízkém okolíVýkup nemovitostí při nemožnosti splácet hypotékuVýkup nemovitostí v exekuciSlužby pro klientyGDPRPoučení pro spotřebitele

Spolupracujeme s realitní a advokátní kanceláří JURIS REAL, spol. s r. o.

Top