Naše firma vyřešila úspěšně v květnu tento případ spojený s výkupem bytů.

Pomohli jsme v květnu s lidským přístupem mj. s tímto případem spojeným s výkupem rezidenčních nemovitostí.

Vážení čtenáři a potenciální klienti, jak už víte z našich nových webových stránek https://www.vykup-nemovitosti-v-praze.cz/, pomáhá pan Oborný občanům výkupy nemovitostí při nesnázích s předluženými realitami.

V této aktualitě si krátce přiblížíme jeden velmi složitý osud člověka, kterému naše firma pomohla. Závěrem této anotace pouze uvádíme, že křestní jméno klienta je s ohledem na ochranu osobních údajů, resp. GDPR vymyšlené.

Paní Žanetě (40) příslušelo vlastnické právo k bytu v Praze-Dejvicích a vzhledem k několika závazkům nám nabídla byt k výkupu.

Od paní Žanety jsme po prohlídce nemovitosti obdrželi plnou moc k vyřízení všech závazků, které jsme postupně vyplatili z vlastních prostředků. Posléze jsme po dohodě o kupní ceně přistoupili k podpisu kupní smlouvy.

Po zapsání nemovitosti v katastru nemovitostí jsme zbylou část kupní ceny v souladu s kupní smlouvou a rovněž smlouvou o advokátní úschově vyplatili na účet paní Žanety.

Mgr. Petr Jezdinský, právník

 

Aktuální články k výkupům nemovitostí

Výkup nemovitostí v Praze a blízkém okolíVýkup nemovitostí při nemožnosti splácet hypotékuVýkup nemovitostí v exekuciSlužby pro klientyGDPRPoučení pro spotřebitele

Spolupracujeme s realitní a advokátní kanceláří JURIS REAL, spol. s r. o.

Top