Fotbalista dluží tři čtvrtě milionu korun! Za psa...

Vážení klienti, ano, opravdu lze za domácího mazlíčka dlužit takto obrovskou sumu. Bývalá hvězda Liverpoolu a anglického fotbalu Daniel Sturridge čelí žalobě za nezaplacení nálezného za svého pejska Lucciho ve výši 37 tisíc dolarů, tedy v přepočtu asi 767 tis. českých korun.

K případu došlo už v roce 2019, kdy se do sídla slavného fotbalisty Daniela Sturridgea v Los Angeles vloupal neznámý pachatel a krom jiného si odnesl i štěně pomeraniana (pomořana). Zoufalý fotbalista slíbil nálezci jakoukoli finanční odměnu. „Najděte mého psa, prosím, zaplatím všechno, myslím to vážně," říká na videu zveřejněném krátce po vloupání. Fotbalista měl štěstí. Na Twitteru jej oslovil muž s dotazem, zda na zveřejněných fotkách je jeho pes a ten se tedy zakrátko vrátil ke svému majiteli. Nálezce se s jednatřicetiletým útočníkem domluvil na odměně v přepočtu 767 tisíc korun, ale z částky doposud neviděl ani korunu. Teď tedy nálezce Foster Washington podal podle amerických médií na hráče žalobu.

Mgr. Petr Jezdinský, právník (s využitím Sport.cz)

Mgr. Jaroslav Oborný, realitní specialistaAktuální články k výkupům nemovitostí

Výkup nemovitostí v Praze a blízkém okolíVýkup nemovitostí při nemožnosti splácet hypotékuVýkup nemovitostí v exekuciSlužby pro klientyGDPRPoučení pro spotřebitele

Spolupracujeme s realitní a advokátní kanceláří JURIS REAL, spol. s r. o.

Top